Otomatik Kayar ve Döner Kapılar

Hızla ilerleyen ve oldukça yüksek standartlara sahip olan teknolojinin son nimetlerinden bir tanesi de hem ev hem de her sektörden iş yerlerinin kapılarında büyük kullanım kolaylığı sağlayan otomatik kapılar, fonksiyonları ile olduğu kadar estetik görünümü ve şıklığı ile de göz dolduruyor.

Hayatımızın hemen her noktasına uygulanan, oldukça kaliteli bir yaşam sürmemize olanak tanıyan otomasyon sistemlerden bir tanesi olan ve hiçbir emek harcamadan sahip olduğu özelliklerle kişileri algılayıp kendiliğinden açılıp kapanan otomatik kapı modelleri, bulunduğu ortama prestij sağlamanın yanı sıra enerji tasarrufu, hijyen ve kolay kullanım özelliğini de beraberinde getiriyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kusursuz olma yolunda bir politika izleyen, tasarımdan montajına kadar bu ürünlerle ilgili her aşamayı bizzat yöneten şirketimiz, alanlara özel kapı çözümleri sunar. Üretim, pazarlama ve montaj işlemlerinin hepsini aynı anda veren, satış sonrası teknik destek hizmetlerini de büyük bir titizlik ve itina ile gerçekleştiren firmamız, kalitesi, zengin ürün seçenekleri ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektöründe tercih önceliği oluşturur.

Otomatik Kayar ve Döner Kapılar kaplama m² fiyatını öğrenmek ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.